Primarul Clujului, Emil Boc, a publicat pe Facebook un clip cu cele mai importante realizări din anul ce tocmai s-a încheiat.
Finalul lui 2022 a îndemnat la retrospectivă, Emil Boc prezentând cele mai mari reușite ale anului. Totodată, a transmis și un mesaj clujenilor înaintea trecerii în Noul An.

Ultimatum administrativ la Cluj: Proprietarii de terenuri, somați de Prefectură să elimine ambrozia sub amenințarea unor amenzi de până la 20.000 de lei

Pasul decisiv pentru Culoarul de Nord: Primăria Cluj-Napoca a lansat licitația de 83 de milioane de lei pentru pasajul subteran Oașului – Muncii

Schimbare importantă în transportul metropolitan: Linia M24 își modifică traseul pentru a asigura legătura directă cu noul mall URBANO Shopping & Living
„Dragi clujeni, la sfârșit de an vă mulțumesc pentru faptul că v-ați plătit impozitele și taxele locale și prin contribuția dumneavoastră am reușit să menținem Clujul ca fiind orașul cu cea mai bună calitate a vieții din România.
Vă urez multă sănătate, fericire pentru 2023 și să ne revedem cu bine! La mulți ani, dragi clujeni!", a fost mesajul transmis de primar.




Curierulnational.ro
Observatornews.ro
Povesteacasei.ro